FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Obory veletrhu

CHYTŘE NA ÚSPORY ENERGIE

Postavit skvělý dům je jednou z největších životních výzev. V bloku přednášek pro vás odborníci z Centra pasivního domu spojí 15 leté odborné znalosti se zkušenostmi samotných stavitelů.
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Sobota, 2020-09-26 10:00 - 13:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1

Organizátor: Centrum pasivního domu, z. s.

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
 

PROGRAM

 

10:15 –10:30 | Dokážete to! – křest nové unikátní příručky, která vás provede bezpečně celým procesem stavby tak, abyste postavili přesně takový dům, po kterém toužíte. Buďte mezi prvními, čtení vás bude bavit.

 

10:35 –10:55 | Správně vyladěný projekt – jak připravit zadání pro architekta a projektanta, jak si nastavit pravidla spolupráce, jak poznat dobrý projekt, který bude skutečně energeticky úsporný?

 

11: 00 –11.20 | Promyšlená obálka domu – praktické příklady a vychytávky, které vám ukážou cestu, jak zvolit konstrukční a izolační materiály tak, aby zaručeně fungovaly, přinesly spočítané úspory energie a odpovídaly vašim finančním možnostem.

 

11: 25 –11.55 | Kvalita vnitřního prostředí na 1. místě – vydýchaný vzduch, pachy, sucho nebo naopak plísně. Jak ovládnout všechny faktory, které ovlivňují naše zdraví, náladu, únavu i výkon? Jde to i úsporně?

 

12:00–12.30 | Chytré vytápění jak správně používat jednoduché, levné a účinné zdroje s maximálním využitím obnovitelné energie, např. ze slunce, biomasy nebo země. Můžete si to předem spočítat?

 

 

 

Přednášky se uskuteční v rámci dvoudenního doprovodného programu na téma "Energetická účinnost budov a úspor energie".


  TZB-info
TZB-info ERÚ oznamuje regulované ceny elektřiny a plynu pro rok 2021 Studie: legislativní požadavky pro renovaci budov z pohledu energetické náročnosti vytápění a větrání Fotovoltaické systémy při požáru z pohledu jednotek požární ochrany Japonský Starbucks sází na BIM, virtuální realitu, lokální zdroje a inspiraci Přes 300 obcí a malých podniků nesouhlasí s nižší podporou komunitní energetiky z Modernizačního fondu Dotace nově i na projektovou přípravu kanalizací a ČOV
FOR ARCH 2020 - závěrečná zpráva

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Facebook