FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2020

Obory veletrhu

Je to tady! Konání veletrhů na podzim povoleno!


Je to tady! Konání veletrhů na podzim povoleno!

Vzhledem k pozitivnímu vývoji epidemiologické situace v České republice přikročilo Ministerstvo zdravotnictví ČR k dalšímu rozvolňování karanténních opatření, tentokrát již také v oblasti veletržnictví, a to od 22. června. Pokud bude koronavirová situace nadále držet současný pozitivní směr vývoje, což se předpokládá dle aktuálních vládních opatření a vyhlášení, letošní stavební veletrh FOR ARCH může pojmout 10 000 návštěvníků v jeden okamžik.

 

Můžeme se zase společně pustit do příprav!

 

Po koronavirové krizi se veletržní svět konečně chystá k návratu. Právě FOR ARCH je jedním z jeho pilířů, který zásadně podpoří nutný restart ekonomiky, a už po jednatřicáté se stane místem pro uskutečňování obchodních kontraktů mezi mnoha subjekty. Protože i hojná návštěvnost je pro vás i nás důležitá, již nyní pracujeme na rozšíření mediální kampaně a dalších nástrojů pro podpoření motivace veřejnosti.

 

Zásadní důraz bude kladen na bezpečnost vystavovatelů i návštěvníků.

 

Pro všechny účastníky veletrhu zajistíme bezpečné prostředí dle potřebných zdravotně-organizačních vládou nařízených opatření a formou aplikování technologie minimalizující osobní kontakt. „Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech využijeme nejmodernějších technologií, zavedeme online registrace, bezkontaktní registrace a zjednodušíme veškeré standardní procesy na našich akcích, aby bylo možné odbavovat je s minimálním mezilidským kontaktem,“ říká generální ředitel ABF Tomáš Kotrč.

 

Prezentace aktuálních trendů a nové kontakty

 

Z důvodu nouzového stavu a tím zrušení hromadných akcí se v letošní sezóně vytratila možnost osobního kontaktu, která je pro prodejce i investory tak důležitá. FOR ARCH je tak ideálním místem pro představení novinek, udržení péče o zákazníka a navazování nových obchodů i partnerství.


Více
  TZB-info
TZB-info Proč uvažovat o krbových vložkách od BeF Home do pasivních a nízkoenergetických domů? COVID-19: Studie šíření částic ve školní třídě Možnosti a riziká pri implementácii energetickej efektívnosti vo verejných budovách Všechna fakta o izolacích Kingspan, aneb #TheFactsMatter Energie, ekologie, ekonomika, estetika - takové jsou hlavní pilíře konceptu domů e4 Široká škála vrtných prací nejmodernější technikou
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Facebook