logo

DĚTSKÁ PLANETA

Hry, hračky a dětské potřeby

30. 11. - 2. 12. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Dětská planeta Archiv aktualit Značka BeeMy - kvalitní výrobky pro děti


 

Aktualita

Značka BeeMy - kvalitní výrobky pro děti

06. 11. 2018
 
 

Značka BeeMy přináší vysoce kvalitní výrobky pro děti již od narození a to s neokoukaným designem a originalitou, ale zároveň i praktičností a pohodlností. V ČESKÉ REPUBLICE pro vás vyrábíme VŠE DO DĚTSKÝCH POSTÝLEK a KOČÁRKŮ, praktické doplňky, dekorace a DĚTSKÉ ODĚVNÍ DOPLŇKY nejen pro miminka a děti, ale i pro dospělé. V naší nabídce najdete ČEPICE, NÁKRČNÍKY, ČELENKY, DEKY, ZAVINOVAČKY, MANTINELY, povlečení, HNÍZDEČKA, LÁTKOVÉ KOŠE nejen na hračky, KOJÍCÍ POLŠTÁŘE a mnoho dalšího. NOVINKOU v našem sortimentu jsou originální PÉŘOVÉ ZAVINOVAČKY z krásných materiálů a také KOLEKCE DELUXE, která je opravdu luxusní. Z oděvních doplňků se můžete těšit na nádherné LÁTKOVÉ I ZIMNÍ ČELENKY pro holčičky i maminky a také na NOVÉ ČEPICE A NÁKRČNÍKY z TEPLÁKOVINY a to i v zimní variantě. 

Přijďte se také podívat na SUCHÉ BAZÉNKY s kuličkami, ve kterých se děti opravdu vyřádí a jsou také vhodným vánočním dárkem pro Vaše mrňousky.

Vše je samozřejmě vyráběno z českých a zdravotně nezávadných materiálů s nejpřísnějšími atesty. Těšíme se na Vás ! Máme pro Vás připravené zajímavé ceny a dárky...

www.beemy.cz

 

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/171/1527154353DP_banner_1920x1024px.jpg0 0
1497