logo

DĚTSKÁ PLANETA

Hry, hračky a dětské potřeby

30. 11. - 2. 12. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Dětská planeta Archiv aktualit Zahraj divadlo a dostaneš loutku ZDARMA!


 

Aktualita

Zahraj divadlo a dostaneš loutku ZDARMA!

26. 10. 2017
 
 

Přijďte si k nám vyzkoušet, jak se hraje divadlo! Připraveny budou stolečky s divadly a spoustou loutek! U nás se děti opravdu zabaví a navíc si odnesou krásný dárek. A to vše ZDARMA!

Těšíme se na Vás v Pravém křídle Průmyslového paláce.

Váš Kufřík.cz

MARIONETINO – loutková divadla s pohádkami
Mluvené slovo, kreativita a především fantazie patří k nejcennějšímu kapitálu každého člověka,“ říká Hyperion s.r.o. – ryze česká rodinná firma, která už 13 let vyvíjí a vyrábí loutková divadla s příslušenstvím. A vědí, o čem mluví: na myšlenku rozšířit pohádkový loutkový svět přivedly její zakladatele totiž jejich vlastní děti.

Posaďte se i vy se svým mládětem na koberec a postavte si v pokojíčku dějiště kouzelných příběhů. Základ divadla tvoří pevná krabice s dvěma přidanými díly – portálem a zády. Složení i rozložení divadla je velice jednoduché. Skládá se ze čtyř dílů a snadno to zvládnou i malé děti. Materiál je pevný, odolný proti oděru, unese váhu i toho nejvehementnějšího malého loutkáře. Oproti dřevu karton nabízí nesrov­natelně vyšší kvalitu tisku, takže výsledkem jsou nádherné, živé barvy. Velikost divadla je vhodná pro rodiny či malé kolektivy dětí. Divadlo je variabilní a lze ho neustále doplňovat o nové loutky a kulisy.

Přejeme příjemnou zábavu!

www.kufrik.cz

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/171/1527154353DP_banner_1920x1024px.jpg0 0
1497